Eşikli Sistem

Üretim Amacı
Birçok alanda kullanılabilen ve tercih edilen Crown Win eşikli sürme modelimiz, uygulandığı mekânlara şıklık ve zerafet katar. İç ve dış görünümünde panoramik bir görselliğe sahip olup imar mevzuatına uygundur.
 
Isı yalıtımı, ses ve yağmur izalasyonu sağlayan, istenildiğinde sağa ve sola toplanabilen, kayar bir sistem olduğundan dolayı açıldığında yer kaplamayan, eşyaların en uç noktalara kadar yerleşim kolaylıgı sağlayan, dört mevsim kullanabileceğiniz bu sistem uygulandıgı mekânları büyütmek, balkonları eve dâhil ederek geniş alanlar oluşturmak için hazırlanmış bir üründür.
Uygulama Alanları
Balkon kapatmalarinda, kış bahçeleri, havuz etrafı, otel, teras, iç mekân ara bölmelerinde restaurant, bistro, cafe vb. kapatmalarında kullanılabilen alternatifli bir üründür.
Ray Alternatifi
2 ray, 3 ray, 4 ray ve 5 ray alternatiflerine sahip olup, proje durumlarına göre balkon korkuluk üstü, beton parapet (küpeşte) üstü veya düz bir zemine uygulanabilen kurulum alternatifli bir sistemdir.
Teknik Özellikler
- 2-3-4-5 Eşikli ve Eşiksiz ray alternatiflerine sahip olup Küpeşte, korkuluk ve zemin üzerinde rahatlıkla uygulanabilmektedir.
- 8 mm ,10 mm tek camlı ve (4+10,5+4) (5+9+5) (4+9+6) (5+9+6) kombinasyonlarında cam kalınlığı 20 mm kadar ısı camlar uygulanabilir.
- Kanat genişliği max. L:1400 mm h:3000 mm kadar uygulanabilir. (Maksimum yüksekliklerde statiğe bağlı olarak ara dikey profillere destek profiller uygulanabilir.)
- Uygulandığı mekanlarda emniyeti sağlayan 3 farklı emniyet kilit alternatifine sahiptir.
0533 463 66 03