GİYOTİN SİSTEMİ

Sistem Teknik Özellikleri

- Siz değerli müşterilerimize; ilkbahar, sonbahar veya kışın tadını; soğuk, yağmur suyu veya kar olmadan daha ferah, daha geniş, daha aydınlık dolayısıyla daha fazla keyif alabileceğiniz dört mevsim yaşam alanları sunuyoruz. Giyotin Sistemi; gelişmiş teknolojisi ve fonksiyonel özellikleri ile otel, kafe, restoran, konut, teras, kış/yaz bahçesi, alışveriş merkezleri gibi yaşam alanlarını daha konforlu ve vazgeçilmez hale getirir. 

- Glasser Alüminyum Giyotin Sistemi, 8mm temperli (kırılmaya dayanıklı) veya ısıcam panellerin motor yardımıyla yukarı/aşağı hareket etmesiyle, panoramik görüş açısı ve gün ışığının içeri girmesiyle doğal aydınlatma sağlar.

- RTS teknolojisi kullanan giyotin sistem motoru uzaktan kumanda ile çalışır ve start-stop teknolojisi sayesinde hareket istenildiği noktada durdurulabilir.

- Sistemin tamamı veya tek bir modülü uzaktan kumanda ile çalıştırılabilir.

- Estetiği ve görüş alanını minimum oranda etkileyen cam profilleri, kullanıcıların görüş alanını engellemez ve sınırsız renk, ahşap kaplama ve desen seçenekleri ile dış ortam ile kusursuz bir bütünlük sağlar.

- Sisteme eklenebilen yağmur ve rüzgâr sensörleri, sistem açık durumdayken yağış ve fırtına gibi durumları algılar ve otomatik kapanır.

- Giyotin sistemler % 60 oranında ses yalıtımı sağlamakta, ısıcamlı sistemlerde kullanılabilen sinerji ve konfor camlar ile ısı yalıtım özelliği daha da üst seviyelere çıkarılabilmektedir.

- Akılı ev sistemleri ile uyumlu çalışmaktadır.

- Giyotin sistemlerimiz; ses, rüzgâr ve yalıtım testleri bağımsız kuruluşlarca yapılmış olup, Avrupa standartlarında sertifikalara sahiptir. Isıcamlı sistem, 8mm standart cama göre enerji tasarrufu, rüzgâr dayanımı ve su sızdırmazlık özelliği daha yüksektir.

- Vasistaslı cam opsiyonu, yüksek katlarda cam panellerin dışarından temizleme imkanı sunar. Ayrıca sistem kapalıyken vasistaslı kanat açılabilir ve ortam havalandırılabilir.

Güvenlik

- Sistem kapatılırken cam paneller arasında parmak sıkışması önlenmiştir. Sistem açılırken ise motor alt limiti, hareketli camla sabit cam arasında 1-2 cm boşluk olacak şekilde ayarlanarak park pozisyonunda bile sıkışma tehlikesi engellenmiş olur.

- Çelik zincirli giyotin (opsiyonel) sistem diğer uygulama tiplerine göre daha fazla güvenlik sağlar.

- Teras uygulamalarında giyotin sistemi, pencere özelliğinin yanı sıra toplanma sırasında %100 emniyetli cam korkuluk görevi de yapar.

- Özel güvenlikli cam ve profil sistemi ile kilitsiz güvenlik sağlar.

0533 463 66 03